Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Základní organizace KSČM Paskov

27.10.2013
• anonym  |  27.10.2013 17:00:04  |  IP: 194.228.---.---
Staříč 22.10.2013
Dobrý den.
Jmenuji se Zdeněk Hrabec.
Narodil jsem se v Uherském Hradišti na jižní Moravě a většinu dětství jsem prožil v Babicích u Uherského Hradiště. V roce 1966 jsem odešel na učiliště dolu 9. květen do Havířova. Po vyučení jsem pracoval na dole 9.květen do roku 1972, kdy jsem přešel na důl Staříč 2 a přestěhoval jsem se do Frýdku – Místku.
V r. 2003 jsem byl z dolu vyřazen na chorobu z povolání a našel jsem si práci ve firmě UNIS COOL Staré Město, kde pracuji dosud, jako dělník ve výrobě.
Jako syn komunisty, jsem byl od dětství levicově orientovaný, i když jsem se politicky nijak neangažoval. Až po tzv. \"Sametové revoluci\", jsem dospěl k názoru, že bych měl posílit levici a proto jsem vstoupil do ČSSD, kde jsem byl asi třináct let. Po vstupu ČSSD do vlády, se mi přestávalo dění v ČSSD líbit. Nacpali se tam lidé, kterým šlo očividně jen o \"koryta\". Konkrétně ve F-M, Petr Rafaj, Martin, Pecina, známý alkoholik MUDr. Miroslav Adam a podobní. S takovými lidmi jsem ve straně být nechtěl a po podrazu ČSSD na Miloše Zemana při prezidentských volbách, jsem po třinácti letech ze strany odešel. A to jsem ještě nevěděl, že podivnou \"privatizaci\" OKD, včetně našich bytů, mají na svědomí Standa Gross a Bohuslav Sobotka. Pak jsem to ještě zkusil ve SPOZ. Vstoupil jsem tam hned na ustavujícím sjezdu SPOZ Moravskoslezského kraje v Ostravě. Brzy jsem zjistil, že se jako levicoví jen tváří a navíc jsem nepozoroval nějakou užitečnou činnost pro obyčejné lidi. Asi po roce a půl, spíše pasivního členství jsem ze SPOZ taky odešel. Dospěl jsem k názoru, že jediná skutečně levicová strana je KSČM a rád bych se stal jejím členem.
Jelikož jsem se letos na jaře přestěhoval do Staříče, protože už jsem se nechtěl nechat ožebračovat nájemným Gaunera Bakaly a ve Staříči ZO KSČM není, chci se zatím stát členem vaší ZO, než se nám podaří ve Staříči založit vlastní ZO.

Pokud chcete na mne nějaké informace, zeptejte se s. Žanety Žiškové, členky vaší ZO, se kterou se znám z různých protivládních demonstrací a z protivládních skupin na Internetu.

Děkuji předem za přijetí.

Zdeněk Hrabec
Staříč 689
739 43 Staříč

Tel: 603 793 743
E-mail: zde.hra@seznam.cz
Nový vzkaz
nick  
text
 
 
854-2jedna  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist